Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

Linia 69A


Do listy

01.05.2004

Rokicińska / Puszkina – Puszkina, Przybyszewskiego, Lodowa, Wedmanowej,                    ( w niedziele i święta z pominięciem ul.Wedmanowej ), Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Paderewskiego, Rondo Lotników Lwowskich, Politechniki, Obywatelska, Nowe Sady, Waltera Janke, Maratońska, Popiełuszki, Kusocińskiego - Kusocińskiego ( z powrotem: Waltera-Janke, Obywatelska )

01.09.2005

W związku z wydłużeniem linii „69” do Nowego Józefowa „Gillette” uruchomiono dodatkową linię na trasie dawnej linii „69”

Rokicińska / Puszkina − Puszkina, Przybyszewskiego, Lodowa, Wedmanowej,

( w niedziele i święta z pominięciem ul. Wedmanowej ), Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Paderewskiego, Rondo Lotników Lwowskich, Politechniki, Obywatelska, Waltera-Janke, Maratońska, Popiełuszki, Kusocińskiego − Kusocińskiego

 

Opracowanie: Włodzimierz Hyży, Waldemar Fortecki

Zdjęcia (199)


Do listy
Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!