Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

[C0060] 2010-09-10 Nowe malowanie autobusów CH Tulipan


Podziel się na FB

Sekcja: Ciekawostki
Kategoria: Ciekawostki i informacje

69.jpg

W dniu 10 września 2010 roku na ulicach Łodzi pojawiły się autobusy w nowym malowaniu CH Tulipan. Nowy schemat zadebiutował na trzech niedawno sprowadzonych autobusach Mercedes Benz O530 Citaro z firmy Bursiak-Komunikacja:

  • Mercedes O530 #ELW 1F28 - linia Real-Śródmieście
  • Mercedes O530 #ELW 2F69 - linia Real-Widzew - debiut liniowy autobusu.
  • Mercedes O530 #ELW 2F98 - linia Real-Dąbrowa - debiut liniowy autobusu.

Nową malaturę wyróżnia użycie bardzo jaskrawych, pastelowych barw. Pas nadokienny otrzymał kolor fioletowy oraz adres strony internetowej CH Tulipan - www.chtulipan.pl. Pas podokienny pomalowano w trzy pasy - błękitny, jasnozielony i różowy. Pozostałe fragmenty burt zachowały biały kolor poprzedniej malatury. Dodatkowo okna i tył autobusu ozdobiono motywem rodzinnym - ojcem z gromadką dzieci, parą damsko-męską oraz sercami. Na lewej burcie oraz pod tylną szybą znalazło się miejsce na hasło zachęcające do przejażdżki - "przytulny autobus".


Zdjęcia (8)


Autor: MARCIN WNUKOWICZ

Dodano: 2010-09-10 14:29:42


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!