Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

TRWAJĄ PRACE, MOGĄ WYSTĄPIĆ PRZEJŚCIOWE PROBLEMY!!!


Specjalna linia autobusowa i tramwajowe z okazji XXV finału WOŚP (2017)


Podziel się na FB

Sekcja: Imprezy
Kategoria: Finały WOŚP

621.jpg

15 stycznia 2017r. KMST wraz z ekipą CzerwonyIkarus zorganizowało przejazdy zabytkowym Ikarusem 260.04, należącym do Damiana Misiaka, na linii specjalnej - 25/2 - z okazji XXV Finału WOŚP. Trasa przejazdu przebiegała pomiędzy krańcówkami Wyszyńskiego i Rondo Powstańców 1863r., w dużej części tak jak linii 99A (od Wyszyńskiego do skrzyżowania Zgierska/Julianowska).

TRASA:

WYSZYŃSKIEGO - Popiełuszki, Kusocińskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Retkińska, Krzemieniecka, Bandurskiego, Dw.Kaliski, Al. Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Skłodowskiej-Curie, Al. Kościuszki, Zachodnia, Zgierska, Julianowska - RONDO POWSTAŃCÓW 1863r.

RONDO POWSTAŃCÓW 1863r.- Julianowska, Zgierska, Zachodnia, Al. Kościuszki, Struga, Łąkowa, Karolewska, Dw. Kaliski, Bandurskiego, Krzemieniecka, Retkińska, Al. Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Popiełuszki - WYSZYŃSKIEGO.

Osoby chętne podzieleniem się z nami swoimi zdjęciami z tego wydarzenia proszone są o kontakt z redakcją pod adresem apbakay(at)gmail.com


Zdjęcia (22)


Autor: PRZEMYSŁAW BAKAJ

Dodano: 2017-01-15 23:04:59

Temat zaktualizowany przez PRZEMYSŁAW BAKAJ dnia 2020-01-14 14:51:27


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!