Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

TRWAJĄ PRACE, MOGĄ WYSTĄPIĆ PRZEJŚCIOWE PROBLEMY!!!


Sylwester 2016/2017 zabytkowym Ikarusem 260 z floty CzerwonyIkarus.com


Podziel się na FB

Sekcja: Imprezy
Kategoria: Ogólne

618.jpg

Sylwester 2016/2017 grupa CzerwonyIkarus.com (Red Volan) postanowiła świętować w swoim zabytkowym Ikarusie 260.04 nr RV01. Zorganizowano przejazd po Łodzi i okolicach. Zaliczono m. in. Moskwę pod Lipinami (zbiorowe zdjęcie z tablicą miejscowości) i pętlę Pieniny (wspólne zdjęcie Ikarusa z Mercedesem z KORO, który tam nocował). Uczestnicy imprezy w sylwestrowym partybusie przywitali północ na krańcówce IKEA. Następnym punktem programu był grill na tzw. "żeberkach", czyli parkingu na ul. Wycieczkowej.

Dla miłośników fotografii nie było zbyt wielu okazji do wykonania zdjęć. Postojów było mało, a jeśli już były to tylko na chwilę, bądź w zupełnie nieodpowiednich miejscach (niefotogeniczne stacje paliw lub zupełnie zaciemniony parking na Wycieczkowej).

Impreza udała się znakomicie. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale, a wóz spisał się na medal. Przy okazji warto wspomnieć, że dla większości była to pierwsza przejażdżka z nową skrzynią biegów, z dłuższymi przełożeniami. Dzięki niej wóz rozpędzał się do naprawdę dużych prędkości, jak nigdy wcześniej.


Zdjęcia (3)


Autor: PRZEMYSŁAW BAKAJ

Dodano: 2017-01-02 12:49:53

Temat zaktualizowany przez PRZEMYSŁAW BAKAJ dnia 2018-11-08 00:20:18


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!