Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

[C0053] 2010-04-07 Zasłabnięcie kierowcy #2516


Podziel się na FB

Sekcja: Ciekawostki
Kategoria: Ciekawostki i informacje

53.jpg

W dniu 7 kwietnia 2010r. po godzinie 13-tej, na skrzyżowaniu ulic Waltera-Janke i Maratońskiej doszło do niegroźnego zdarzenia z udziałem Jelcza M121MB3 #2516, które jednak mogło skończyć się tragicznie.
Kierowca obsługujący tym wozem popołudniową krótką na linii 69B/15, wykonując kurs wyjazdowy na krańcówkę przy ul. Kusocińskiego zasłabł za kierownicą. Autobus wjechał na pas zieleni oddzielający jezdnie przeciwnych kierunków ul. Waltera-Janke. Zatrzymał się w niedalekiej odległości od latarni. Całe szczęście, że tym razem nie doszło do najechania na latarnię i zdarzenie nie skończyło się jak wypadek z listopada 2008r., bo przecież niedawno co wóz wyjechał z naprawy powypadkowej.

Kierowcę odwieziono do szpitala, a wóz zawrócono do zajezdni. Holownik Ikarus #T-24, który przyjechał do zdarzenia nie był potrzebny.


Zdjęcia (5)


Autor: PRZEMYSŁAW BAKAJ

Dodano: 2010-04-19 18:04:44


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!