Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

Białe Conecto znowu w Łodzi


Podziel się na FB


450.jpg

Białe Conecto znowu w Łodzi.
W dniu 4 września 2007r. na ulice Łodzi powrócił Mercedes Conecto, który jako #2617 do niedawna eksploatowany był wraz z Mercedesem Citaro #2616 przez zajezdnię Nowe Sady. Wóz wrócił do producenta, zdjęto mu łódzkie oznaczenia i wystawiono na sprzedaż na stronie producenta. Taki "goły" przyjechał 4 września do Łodzi, aby zasilić zajezdnię przy ul. Kilińskiego, która zmaga się z brakami taborowymi. Jeszcze tego samego dnia wyjechał na linię 54.

Autobus otrzymał numer taborowy 1021, jednak nie naniesiono go na burty pojazdu. Od jakiegoś czasu MPK nadaje numery taborowe pojazdom testowym, w celu zewidencjonowania ich w systemie, który m.in. odpowiada za przydziały paliwa. Numer taki nie oznacza jednak wpisania pojazdu na stan MPK, w zakresie środków trwałych, gdyż autobus testowy pozostaje własnością producenta.


Zdjęcia (6)


Autor: BUSLODZ TEAM

Dodano: 2007-09-06 21:18:46

Temat zaktualizowany przez KAROL MATUSZEWSKI dnia 2013-04-01 11:20:16


Wszelkie zdjęcia zamieszczone w galerii należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!