Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

Ponownie na mieście zagościł Autobus Sztuki


Podziel się na FB

Sekcja: Ciekawostki
Kategoria: Ciekawostki i informacje

443.jpg

Od 6 czerwca 2007r. po ulicach naszego miasta kursuje Autobus Sztuki - Volvo 7000 #3104 - na linii ART.

Barwy autobusu odnowiono, gdyż zeszłoroczne były już sprane i wypłowiałe. Naniesiono nowy wzór kolorystyczny. Równie ciekawy jak zeszłoroczny, a nawet lepszy pod względem kolorystycznym. Nie do końca przemyślano jednak projekt oklejenia ściany tylnej, która cała zaklejona została czarnym kolorem i to w dodatku matowym. Nijak nie współgra to z pozostałą częścią autobusu, na której panuje żywa kolorystyka. Tym razem nie zaklejono bocznych szyb prawej burty, pozostawiając okna, przez które normalnie można spoglądać. Dziwi fakt iż nie zaprojektowano oklejenia lewej burty w taki sposób, aby i tam nie trzeba było zaklejać okien. Powierzchnia w większej części nie jest wykorzystana, prezentacją żadnych napisów, więc spokojnie można to było zorganizować inaczej.

Trasa, tegorocznej edycji, linii ART przebiega ulicami: Nowomiejską, Zachodnią, Kościuszki, Piotrkowską, Tymienieckiego, Sienkiewicza, Narutowicza, Sterlinga. Początek i koniec trasy jest na Placu Wolności.

Szczegółowych informacji dotyczących kursowania linii ART można zaczerpnąć ze strony łódzkiego MPK, na której prezentowane są Rozkłady Jazdy


Zdjęcia (2)


Autor: BUSLODZ TEAM

Dodano: 2007-06-06 21:49:07

Temat zaktualizowany przez KAROL MATUSZEWSKI dnia 2013-03-31 11:51:26


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!