Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

Linia autobusowa 57 powróciła na Karpacką


Podziel się na FB

Sekcja: Ciekawostki
Kategoria: Ciekawostki i informacje

371.jpg

Na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu od 8 stycznia 2009r. uległa zmianie trasa linii autobusowej 57. Z dotychczasowej krańcówki na ul. Rembielińskiego linię skierowano z powrotem na krańcówkę u zbiegu ulic Paderewskiego i Karpackiej. Stało się tak na skutek wielu protestów mieszkańców, jednak linia 57 nie wróciła dokładnie na swoją starą trasę, gdyż zamiast ulicą Piotrkowską, poprowadzono ją ulicą Wólczańską.

Obecny przebieg trasy wygląda następujaco:

KARPACKA - Paderewskiego, rondo Lotników Lwowskich, Pabianicka, Wólczańska, Radwańska, Brzeźna, Sienkiewicza, Narutowicza, Sterlinga, Północna, Palki, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka, Marysińska - MARYSIŃSKA STADION

MARYSIŃSKA STADION - Marysińska, Inflancka, Zagajnikowa, Sporna, Wojska Polskiego, Palki, Północna, Sterlinga, Narutowicza, P.O.W., Składowa, Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Brzeźna, Radwańska, Wólczańska, Pabianicka, rondo Lotników Lwowskich, Paderewskiego - KARPACKA

INFORMACJE: www.mpk.lodz.pl

Zdjęcia (5)


Autor: PRZEMYSŁAW BAKAJ

Dodano: 2009-01-18 19:56:18

Temat zaktualizowany przez KAROL MATUSZEWSKI dnia 2012-09-19 20:05:55


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!