Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

Nowe malowanie autobusów bezpłatnych Tesco


Podziel się na FB

Sekcja: Ciekawostki
Kategoria: Ciekawostki i informacje

354.jpg

W maju 2009r. na ulicach Łodzi pojawiły autobusy w nowym malowaniu hipermarketów Tesco. Pierwszym przemalowanym był Mercedes O405N2 #ELW 61WE, który pojawił się na linii 2 maja. Następnie przemalowano ELW 62WE, ELW 71FL oraz ELW 49MR. Ciekawostką jest, że przeznaczono do tego wyłącznie autobusy niskopodłogowe, wcześniej w barwach Tesco jeździły tylko wysokopodłogowe pojazdy. Niestety cała czwórka wkrótce wyjechała z Łodzi. Nowym miejscem ich stacjonowania jest Częstochowa, gdzie od 1 czerwca wożą pasażerów tamtejszego hipermarketu sieci Tesco.

Nowa malatura różni się znacznie od starej. Naklejka na przednim wyświetlaczu oprócz logo Tesco zawiera także nowe hasło reklamowe "Kupuj taniej". Na burtach pozostawiono tylko po jednym logo hipermarketu, dodano do nich nowe hasło reklamowe oraz informacje o godzinach otwarcia. Najbardziej charakterystycznym nowym elementem malowania jest wąski, czerwony pasek pod poziomą listwą ozdobną na burtach pojazdu. Dolny niebieski pas jest szerszy i dochodzi do czerwonego. Pas nad oknami nie jest już biało-niebieski ale jednolity - niebieski z białym napisem "AUTOBUS BEZPŁATNY".


Zdjęcia (4)


Autor: MARCIN WNUKOWICZ

Dodano: 2009-09-04 19:23:13

Temat zaktualizowany przez KAROL MATUSZEWSKI dnia 2012-09-12 19:24:42


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!