Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

TRWAJĄ PRACE, MOGĄ WYSTĄPIĆ PRZEJŚCIOWE PROBLEMY!!!


Wycofane autobusy w służbie ratowników drogowych


Podziel się na FB


218.jpg

Jelcz M11 #2005 uczestnikiem międzynarodowych zawodów ratownictwa medycznego

W sobotę 24 czerwca 2006r., w godzinach 8-15, na Placu Dąbrowskiego w Łodzi, odbyła się jedna z konkurencji zawodów ratowników medycznych, w których do ćwiczeń użyto Jelcza M11 o numerze taborowym 2005.

Zawody na Placu Dąbrowskiego były częścią I Międzynarodowych Mistrzostw Ziemi Łódzkiej i Regionów Partnerskich w Ratownictwie Medycznym i Drogowym, które w dniach 22-24 czerwca 2006r. zorganizowała Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Poza polskimi ratownikami w zawodach brały udział ekipy z Węgier, Austrii, Czech, Ukrainy i Białorusi. Oprócz Placu Dąbrowskiego miejscem zmagań ratowników były także ul. Piotrkowska przy Białej Fabryce, Stary Rynek oraz Las Łagiewnicki. Imprezę zakończyła się przejazdem przez miasto parady kilkudziesięciu karetek, jadących na sygnale.


Zdjęcia (16)


Autor: PRZEMYSŁAW BAKAJ

Dodano: 2006-06-25 11:36:54

Temat zaktualizowany przez KAROL MATUSZEWSKI dnia 2011-08-02 11:41:47


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!