Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

2017-11-04 Ciasnosanem na imprezę Tamem


Podziel się na FB

Sekcja: Imprezy
Kategoria: Imprezy CzerwonyIkarus

1115.jpg

W dniu 4 listopada 2017 roku odbyła się impreza TAM-em, na którą ekipa z Łodzi pojechała Autosanem H9-21, należącym do Roberta Chojnickiego i Damiana Misiaka (Czerwony Ikarus).

Zaproszono uczestników na przejazd świeżo odrestaurowanym autobusem TAM 190 A11 należącym do prywatnego właściciela, wielkiego entuzjasty marki, zupełnie dotąd nieznanego w światku miłośniczym. Okazało się, że ów człowiek ma kilkanaście Tamów, w tym jednego odrestaurowanego, a drugiego w dobrym stanie i na chodzie.

Na miejscu startu imprezy uczestników czekała, poniekąd przykra niespodzianka - zamiast pachnącego nowością Tama po remoncie, podjechał taki sam, ale używany. Wóz w dobrym stanie ogólnym, ale nie rzucający na kolana w porównaniu do tego, czego oczekiwano, po szumnych zapowiedziach.

Niestety, różne są koleje losu. Właściciel zupełnie niezłośliwie podstawił inny autobus, gdyż zwyczajnie nie wyrobił się z pracami nad swoją perełką. Niemniej jednak i tak udało się obejrzeć pojazd, a nawet posłuchać pracy silnika i zobaczyć jak się kręci. Zwieńczeniem imprezy bowiem było zwiedzanie bazy właściciela, na której oprócz 11 Tamów, znajdowało się całe zagłębie gruzów wszelkiej maści, polskich i zagranicznych.


Zdjęcia (43)


Autor: PRZEMYSŁAW BAKAJ

Dodano: 2020-04-10 02:41:34

Temat zaktualizowany przez PRZEMYSŁAW BAKAJ dnia 2020-04-10 03:13:30


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!