Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

Linia 43B


Do listy

Linia autobusowa 43B wraz z 43A, to linie uruchomione po likwidacji (nazywanej szumnie zawieszeniem) podmiejskich tras tramwajowych 43A do Konstantynowa i 43B do Lutomierska. O ile w przypadku Konstantynowa jest duża szansa na wznowienie kursowania tramwajów, to na Lutomiersk nie ma żadnych szans. Dlatego miano linii zastępczej, to tylko tani chwyt marketingowy. Tym bardziej, że modernizacja trasy tramwajowej, to olbrzymi wydatek, niewspółmierny do kosztów kursowania autobusów, które są szybsze i wygodniejsze (niska podłoga, często też klimatyzacja). Pasażerowie przyzwyczają się do dobrego i nie będą postulować za tramwajami.

od 17.06.2019 do odwołania

Trasa:

DW. ŁÓDŹ KALISKA - Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Krzemieniecka, Konstantynowska, Konstantynów, Kazimierz (wjazd kieszeniowy do centrum wsi wyłącznie w kursach do Lutomierska) - LUTOMIERSK
LUTOMIERSK – Konstantynów, Konstantynowska, Krzemieniecka, Bandurskiego, Włókniarzy, Karolewska - DW. ŁÓDŹ KALISKA

Zdjęcia (18)


Do listy
Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!